Náš hotelový systém má v celku unikátny príbeh, ktorý začal nevinne na prevádzke tatranského hotela a rozhovorom dvoch veľmi skromných, ale ambicióznych mladých ľudí. Impulzy mladého hoteliéra, ktorý chce využiť všetky dostupné možnosti na efektívne riadenie a šikovnosť skúseného programátora, vyústili do veľmi osožnej spolupráce a komplexného hotelového systému. Od prvej testovacej prevádzky ubehlo už 6 rokov a dnes pre vás v HORECA GROUP dennodenne prinášame nové a nové priame rezervácie, optimalizujeme online predaj a automatizujeme interné procesy. 

Za viac ako 6 ročnú proaktívnu prácu sme vytvorili na Slovensku unikátny cloudový hotelový systém, ktorý je pripravený konkurovať aj zahraničným PMS systémom. Komplexne zastrešuje potreby hotelov nie len v administratívnej časti, ale prináša nástroje, ktoré využívajú pokročilé funkcionality výnosového manažmentu, CRM systému a prinášajú silný nástroj pre aktívny online marketing a online distribúciu hotela. 

Poučení z tradičných hotelových systémov sme vsadili na jednoduchosť, prehľadnosť a praktickosť systému. Výhody cloudového prostredia naplno využívame pri online komunikácii s hosťom, prepojení e-mailového klienta s detailom rezervácie v systéme, ale aj pri automatizovanom odosielaní notifikácií, potvrdení rezervácii, či automatickom poďakovaní po pobyte. 

Posledným zásadným doplnením je funkcionalita skladového hospodárstva a prepojenie na zahraničné svetové portály. Ako prví na Slovensku prinášame priame a obojstranné prepojenie so svetovými portálmi ako booking.com, expedia.com, hotels.com a mnohé iné bez externých aplikácií. Všetku dostupnosť, ceny, reštrikcie, ale aj nové rezervácie a modifikácie hotelom spracúvavame priamo v našom hotelovom systéme.