Náš hotelový a reštauračný systém Ellipse je pripravený na obojstrannú komunikáciu s ekasou. Odosielajte fiškálne doklady online, pripojte si dátové úložisko na svoju existujúcu tlačiareň. 

Využívajte licencované riešenie pre tlač fiškálnych dokladov. Náš systém sme spojili s certifikovaným riešením na tlač fiškálnych dokladov. Sme pripravení vašu existujúcu nefiškálnu tlačiareň alebo existujúcu fiškálnu registračnú pokladňu pripojiť na elektronické riešenie ekasy - online registračnú pokladňu. 

Náš systém využíva API komunikáciu a prostredníctvom HTTP protokolov odosiela príkazy a spracúva návratové hlášky z finančnej správy. Priamo v systéme tak máte prehľad o svojich fiškálnych dokladoch v každom momente. Update na ekasu pre používateľov systému neprináša žiadnu zmenu, celá komunikácia prebieha na pozadí. 

Ako je možné prejsť na ekasu?

Zašlete nám typ vašej existujúcej fiškálnej pokladne. Pripravíme vám cenovú ponuku (cena dátového úložiska + práca), ktorá sa pohybuje na úrovni 250 Eur/pokladňa podľa konkrétneho typu. Potvrdíte objednávku. Objednáme hardware. Inaštalujeme a spustíme prepojenie (prístupové kódy z finančnej správy už musíte mať k dispozícii vo formáte XML).  

Aké typy tlačiarní vieme pripojiť?

Pripojiť je možné takmer všetky najpoužívanejšie fiškálne tlačiarne, ktoré sa dnes nachádzajú na trhu. Vrátane najväčích dodávateľov v HORECA segmente - Elcom, Varos, Pegas. 

Máme záujem o cenovú ponuku

Mám záujem o spoluprácu

Odoslať