Distribúcia v cestovaní sa v posledných rokoch dosť zásadne mení. Každým rokom prichádzajú nové trendy, technológie, aplikácie, ktoré uľahčujú a zjednodušujú online nákup a online rezervácie v ubytovacích zariadeniach. 

Čo je zjavné, celosvetové a globálne portály a cestovné kancelárie sú práve trend setteri a udávajú v tejto oblasti smerovanie a práve najčastejšie prichádzajú s novinkami, ktoré sa následne snažia implementovať veľké sieťové hotely a po nich malé hotelové zariadenia a ubytovatelia. 

Sila mobilnej online rezervácie

Podľa dostupných štatistík za rok 2018, dosialhi OTA celoročný podiel mobilných rezervovaní na úrovni 55%. Toto číslo z roka na rok rapídne rastie a je len otázka času, kedy sa drvivá väčšina online rezervácií presunie práve do smartphonov a mobilných zariadení. 

 

 

Čo je v sledovaní podielu online rezervácií cez mobilné zariadenia podstatné je to, že zatiaľ čo sa svetové portály dokázali súčasnej dobe veľmi rýchlo prispôsobiť a hotely sa tomuto trendu prispôsobujú značne pomalšie. 

Chýbajúci nástroj na mobilné rezervácie

Bodom úrazu a dôvodom prečo je podiel mobilných rezervácii v hoteloch tak málo je to, že hotelom v drvivej väčšine prípadov chýba jednoduchý nástroj, cez ktorý si hostia na webovej stránke hotela dokážu rezerváciu v mobile vytvoriť. Na hotelových stránkach buď Booking engine - nástroj na priame rezervácie, úplne chýba, alebo je v mobilných zariadeniach jednoducho nepoužiteľný. 

Máme jednoduché riešenie

V našej ponuke nájdete aj Booking engine, ktorý je 100% prispôsobený pre mobily a mobilné zariadenia a je pripravený prinášať vám množstvo priamych online rezervácii z vášho webu s 0% províziou. Každá jedna online rezevácia, ktorá vám z vášho webu príde ostáva v plnej výške vašim výnosom. 

Celý nákupný proces od výberu termínu, cez výber typu pobytu až po doobjednávku doplnkových služieb a vyplenenie formulára sú prispôsobené dotyku prsta a 100% touchable. Aj s malým mobilným telefónom si vaši hostia vytvoria plnohodnotnú rezerváciu vrátane online platby a responzívneho online potvrdenia nákupu v reálnom čase. 

 

V prípade nedostupnosti termínu hosťom ponúkneme alternatívu pobytu v inom termíne a zároveň mu v reálnom čase ponúkame zvýhodnenie ceny pri dlhších pobytoch vo vašom zariadení. Všetky funcionality nášho Booking engine môžete naplno využívať aj v prípade mobilných rezervovaní, na ktoré by ste mali v súčasnosti dávať oveľa väčší dôraz ako v minulosti. 

Pridajte sa k našim klientom, ktorým už dnes prinášame stovky online rezervovaní denne. Začnite využívať váš potenciál naplno a neinvestujte do prázdneho marketingu bez silného a funkčného online nástroja na priame rezervácie. 

Máme záujem o cenovú ponuku

Mám záujem o spoluprácu

Odoslať