Nenecháme vás na pospas osudu. Zaujíma nás váš úspech a pre dosiahnutie vašich cieľov vám pomáhame s nastavením cielených online kampaní, pokročilou analytikou webu, online predaja a presnejšie cielime vaše platené reklamy. 

Komplexné riešienie kampaní a podrobné cielenie

Podporiť bežný príspevok na Facebooku alebo Instagrame dnes dokáže naozaj skoro každý. Takáto reklama má dosah na bežných užívateľov facebooku alebo fanúšikov našej facebookovej stránky. 

My sa pri online kampaniach a online podpore cielene zameriavame na rast priamych rezervácií z webu hotela. Využívame nastavené nástroje Google analytics a Facebook pixel, vďaka ktorým dokážeme presne vyhodnocovať návštevníkov, ktorí prichádzajú do online nákupu (Booking engine). Podľa ich preferencií a správania vytvárame skupiny užívateľov s podobnými preferenciami a cielime tak na publikum, ktoré má predpoklad vyššej konverzie nákupu - online rezervácie. 

Tvoríme pre vás obsah a plánujeme príspevky

Pri komplexnej správe online marketingu pre vás zabezpečíme aj tvorbu obsahu a social media plan pre publikovanie správnych príspevkov v správnom čase. Vytvárame videá, produktové fotografie, virtuálne prehliadky a obsah, ktorým zaujmete vaše publikum v online prostredí. 

Mám otázku Mám záujem o spoluprácu

Mám záujem o spoluprácu

Odoslať